Disable Preloader

Otomatik Mısır Yönlendirici Kesici Besleme CCM

Besleme yapan ve mısır yapraklarını kesen otomatik birim:
Yönlendiren, besleyen ve mısırın yapraklarını kesen bağımsız üretim makinesi, artan üretim hacmi ve oryantasyon verimliliği sağlar. 
Üniteler mevcut bir kesme odasına uyarlanabilir.Mevcut konveyörlerde çok az değişiklik yapılabilir veya hiç değişiklik yapılması gerekmez.
Özellikler :
Kendi Kendini Temizleme: Bilgisayar sensörleri, kesici kafasındaki ürün sıkışmalarını anında gidermek için otomatik olarak etkinleştirilir. Sistem neredeyse kesintisiz ürün akışı sağlar.
Sanitasyon: Ürünle temas eden tüm parçalar paslanmaz çelik veya gıda sınıfı plastikten yapılmıştır ve temizlik için kolayca erişilebilir.
Uyumluluk: Mevcut sistemde büyük yapısal değişiklikler olmadan çevrimiçi yeteneği. Kemer veya salınım sistemi için kullanılabilir.
Kesici Besleme Sistemi: Benzersiz bant besleme sistemi, yumuşak bir kullanım sağlar ve bitmiş ürünün en iyi kalitede kesilmesi için yaprakların merkez hizasını korur.
Tasarım Üniteleri: Sağlam ve kompakt boyuttadır.Bu nedenle minimum taban alanı gerektirir. Düşük bakım maliyetlerine olanak tanımak için tasarlanmıştır. Birincil kontrol için hava tahrikli silindirlere sahip hidrolik tahrik sistemi.
Daha fazla güvenlik için 12 Volt'luk Düşük Elektrikli Bilgisayarlı Sistem.
Makine çıkış kapasitesi
110 koçan / dakika